PLIER LOCKING STRAIGHT JAW 250MM/10-ME200565
Manufacturer:
Tactix
Be the first to review this product
Add to compare list
PLIERS LOCKING CURVED JAW 250MM/10"
SKU:
ME200565
Vendor:
Screwking Hardware Corp.
Share:
Share on Twitter
Share on Facebook
Share on Pinterest
Email a friend
₱575.00
Qty:
i
h
Add to cart
Custom wishlist
OK
Add to wishlist
Ship to
Select country
Philippines
Other
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Apply
Reviews
Contact Us
0 review(s)
0.0
Write your own review
Close
Product can be reviewed only after purchasing it
Review title:
Review text:
Rating:
Bad
1
Excellent
Submit review
Your name
Your email
Enquiry
Submit
Product tags
plier
(5)
0 review(s)
0.0
Write your own review
Close
Review title:
Review text:
Rating:
Bad
1
Excellent
Submit review
Related products
Add to compare list
Custom wishlist
OK
Add to wishlist
Tactix Long Nose Plier - 160mm
ME200005
Pliers, Diagonal, L.160mm/6"
₱368.00
Add to cart
Tactix Long Nose Plier - 200mm
Pliers, Diagonal, L.200mm/8"
Tactix Linesman Plier - 190mm
Pliers, Linesman, L.190mm/7-1/2"
Tactix Slip Joint Plier - 175mm
Pliers, Slip Joint, L.175mm/7"
Tactix Slip Joint Plier - 200mm
Pliers, Slip Joint, L.200mm/8"
Tactix Groove Joint Plier - 250mm
Pliers, Groove Joint, L.250mm/10"
Tactix Groove Joint Plier - 300mm
Pliers, Groove Joint, L.300mm/12"
Tactix Circlip Plier Set - 150mm. 4 pcs.